Eğitimlerimiz

GaziantepFiber

Eğitimlerimize Göz Atın

Sistem Eğitimleri

Marka ve ağ ürünü farketmeksizin eğitim kapsamında her türlü network cihazlarının eğitimlerini teorik ve pratik olarak veriyoruz. Eğitim sonunda katılım ve başarı gösterenlere başarı sertifikası verilmektedir. Aynı zamanda belirli sınavlara hazırlayıcı olmaktadır.

Altyapı Eğitimleri

Fiber ve network ile ilgili tüm altyapı eğitimlerini gerek teorik gerekse pratik bir şekilde verip, eğitmenlerimiz eşliğinde yapılan iş öğrencilere öğretici bir şekilde yaptırılır. Eğitim alanlar belirli günlerde saha çalışmalarına katılabilmektedirler.

Yazılım ve Ağ Güvenliği Eğitimleri

Ana şirketimiz olan Sonet eğitmenleriyle en modern teknoloji ve en son gelişmeler eşliğinde yazılım dilleri ve CHFI Sertifikatlı eğimlenlerimizce Ağ Güvenliği eğitimleri verilmektedir.

Özel ve Ücretsiz Eğitim Seçenekleri

OFT Training Center, sektörel eğitim ihtiyaçlarını genel katılıma açık olarak düzenlediği eğitimlerle karşılamaya, sektörde yetişmiş ara insan gücüne katkıda bulunmaya yönelik faaliyetler yürütmek üzere kurulmuştur.

OFT Training Center, eğitmen havuzu Türkiye’nin gözde üniversitelerinin Elektrik Elektronik, Elektronik Haberleşme gibi branşlarında uzmanlaşmış değerli öğretim üyelerinden; aralarında sektörün lider firmalarının yöneticilerine kadar uzanan geniş bir eğitmen kapasitesine sahiptir. Ayrica, yurtdışında optic fiber network kurulumda master yapmış eğitmenleri kendi bünyesi altında barındırmaktadır.

Özel eğitimlerin yanı sıra yılın belirli çeylerklerinde ücretsiz eğitimler düzenlemekteyiz. Özel eğitimlerde yıl içerisindeki takvim durumu kontrol edilerek kişi, yer ve iş tanımı yapılarak en erken 2 ay önceden belirlenir. Fiberle alakalı A’dan Z’ye herşey, Network, Güvenlik ve Yazılım eğitimleri verilmektedir.

Uzmanlık Alanlarımız

Fiber Optik
Network Altyapısı
Projelendirme
Yazılım & Güvenlik
Kablo ve Kablolama

Eğitim Süreçleri

 • EĞİTİM TANIMLAMASI

  Verilecek olan eğitim için gerekli fizibilite çalışmaları yapılır. Taraflar anlaşmaya vardıktan sonra eğitim için gerekli izinler, rezevasyonlar yapılır.

 • MATERYALLERİN HAZIRLANMASI

  Verilecek olan eğitimin tipi ve katılımcı sayısına göre tüm katılımcılara özel eğitim bazlı materyaller hazırlanır. Kişiye gerekirse Notebook tahsisinden, araç tahsisine kadar ayarlanır. Aynı zamanda kişilere verilecek materyaller üretime hazır hale getirilir.

 • EĞİTİM BAŞLANGICI

  Eğitim belirli aşamalardan oluşur. Teorik, pratik ve test kısmı olarak 3 ana kısma bölünür ve bu kısımlar kendi içlerinde farklı alanlara bölünür. Eğitim süresince eğitmenler eğitim içi ve dışı kursiyerlerle ilgilenir.

 • EĞİTİM SONRASI

  Eğitim sonrası kursiyerlerimiz sınav sonucu hak kazandıysa sertifikalarına sahip olurlar. Eğitim boyunca yapılacak sosyal aktivitelerin yanında eğitim sonunda bulunulan şehir imkanları çerçevesinde küçük çaplı tur düzenlenir. Eğitim sonrası kursiyerlerimizin problemlerine eğitmenlerimiz en hızlı çözümü üretmektedirler.

BİR SONRAKİ ÜCRETSİZ EĞİTİM BİLGİLERİMİZ

0Hafta0Gün0Saat0Dakika0Saniye

2017 yılı ilk çeyreğindeki özel eğitim takvimimizin yoğunluğundan dolayı ücretsiz eğitim veremiyoruz.

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

ÖZEL EĞİTİM BİLGİLERİ VE ÜCRETSİZ EĞİTİM BAŞVURUSU

Eğitim Başvusu

© Copyright 1985 - 2019 OFT | Optik Fiber Telekomünikasyon. OFT, Sonet ISP LLC. Şirketidir. Her Hakkı Saklıdır.